خروج

ایده های خلاقانه چاپ روی کیسه های دستی


اگر شما یک فروشگاه داشته باشید و یا صاحب یک کسب و کار باشید، برای این که محصولات تان را در اختیار مشتریان تان قرار دهید، نیاز دارید از ساک های تبلیغاتی و کیسه های دستی استفاده کنید. اگر این ساک ها و کیسه ها با ایده های خلاقانه تولید و چاپ شده باشند، جذاب تر خواهند بود و تاثیر مثبتی روی مشتری می گذارد و مشتری علاقه بیشتری نشان می دهد تا بار دیگر از شما خرید کند.

این کیسه ها و ساک ها، علاوه بر این که خلاقیت و اعتبار شما را به مشتری گوشزد می کند، بلکه باعث می شود افرادی که تا به حال از شما خرید نکردند (مشتریان بالقوه) از شما خرید کنند (مشتریان بالفعل).

در این مطلب سعی داریم نمونه هایی از ایده های خلاقانه چاپ روی کیسه ها را به شما نشان دهیم. پس با ما همراه باشید.

ایده خلاقانه

این تصویر مربوط به تبلیغات چای کیسه ای است که طراحی آن به صورتی ست که انگار مشتری یک چای کیسه ای را حمل می کند.

خلاقیت

این تصویر مربوط به یک شرکت تولید تجهیزات پزشکی است که با خلاقیت چاپ روی کیسه، دسته های ساک دستی را به شکل گوشی پزشکی طراحی کرده است.

تبلیغات خلاقانه

این عکس مربوط به تبلیغات یک کلینیک توانبخشی ست که در حمایت از کودکان اتیسم این کیسه را طراحی کرده است و روی آن شعار "دسترسی به کودکان مبتلا به اتیسم" نوشته است.

خلاقیت

تبلیغات خلاقانه مربوط به شرکت پپسی را در این عکس مشاهده می کنید.

چاپ روی کیسه

صلیب سرخ با طراحی خلاقانه این کیسه، نشان می دهد که به داوطلبان اهدا کننده خون نیازمند است.

تبلیغات خلاقانه

یک شرکت تولید کننده کفش های کتانی، با چاپ روی کیسه های خرید مشتری توانسته است میزان فروش خود را بالا ببرد. در این تصویر شما مشاهده می کنید که بند های کفش کتانی در واقع دسته های کیسه خرید هستند.

حرف آخر

در پایان باید اضافه کنیم که طراحی های خلاقانه و چاپ آن ها روی کیسه های خرید، باعث می شود  وفاداری مشتری به شما بیشتر شود و علاوه بر این که خودش از محصولات و خدمات شما استفاده می کند، آن را به دیگران هم توصیه می کند.

 


کلمات کلیدی : چاپ روی کیسه،ساک دستی،تبلیغات خلاقانه


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/07/03
یکی از بهترین اقلامی که هر شخصی می‌تواند با خود داشته باشد (مخصوصاً خانم‌ها) ساک دستی پارچه ای است. در ادامه 7 استفاده‌ی...
1397/08/30
در آخرین سال های قرن هفدهم کیسه خرید وجود نداشت و خریداران لوازمی را که خرید می کردند، داخل سبد حمل می‌کردند و سبد هم به دلیل...
1397/08/22
چه بخواهیم چه نخواهیم پلاستیک یکی از پر استفاده ترین لوازم در صنعت تبلیغات است. زمانی که شما به عنوان یک مشتری وارد مغازه ای می شوید...
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ