خروج

ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد


بسته بندی کادو

کادوپیچی و بسته بندی کادو یک دغدغه برای همه‌کسانی ست که این روزها می‌خواهند هدیه ای را به عزیزی تقدیم کنند.
ما در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند، پرداخته‌ایم و همچنین لینک خرید آن‌ها را نیز جهت سهولت دسترسی شما به انواع .لوازم کادوپیچی و بسته بندی هدیه قرار داده‌ایم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید واقع شود

خرید آنلاین لوازم بسته بندی کادو

این لوازم برای بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی، بسته بندی کادو تولد دختر و پسر، کادو تولد پدر و مادر و همچنین کادوپیچی و بسته بندی کادو عروسی، بسته بندی کادو روز مرد و روز زن، بسته بندی کادو ولنتاین، بسته بندی کادو شب یلدا و هر مناسبتی که بخواهید کادویی را به عزیزی هدیه دهید مناسب هستند.در بسته بندی کادو رعایت یکسری نکات ساده به جذابیت هدیه ای که به عزیزانمان می‌دهیم تاثیر زیادی دارد. وقت و انرژی‌ای که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه می‌گذاریم حتما شادی دریافت هدیه را برای عزیزانمان دوچندان می‌کند.

کادو پیچی فانتزی زیورآلات

در هنگام بسته بندی کادو تولد باید به نوع هدیه ای که در نظر گرفته‌ایم، دقت کنیم، زیور آلات از جمله هدیه های جذاب روز زن و روز مادر یا هر مناسبت دیگر برای خانم ها است، مثلا اگر برای هدیه تولد، زیورآلات یا چیزهای کوچک را انتخاب کرده‌ایم، پاکت پیلوپک یک گزینه مناسب برای این هدیه تولد است. پاکت پیلوپک که به پاکت بالشتی نیز معروف است یه بسته بندی سبک و مقاوم و نسبتا جدید است و در سایز های مختلف در کاربری های متفاوت در بازار موجود است و به‌راحتی قابل تزیین است که یک نمونه از آن را در عکس زیر مشاهده می‌کنید.

کادوپیچی با پاکت پیلوپک

خرید پاکت پیلوپک

کادوپیچی کتاب

کتاب برای کودکان و برای کسانی که به مطالعه علاقه‌مند هستند بهترین هدیه است. اگر کتابی را برای هدیه تولد عزیزی در نظر گرفته‌اید، می‌توانید با یک کاغذ کادو ساده و سبک و تک رنگ و کاغذ های رنگی و طرح دار آن را کادو کنید. می‌توانید از انواع ساک کاغذی و کاغذ بسته بندی جهت کادوپیچ و اهدای آن استفاده کنید؛ و یک تگ کادو را به دسته ساک مقوایی یا کاغذ تزیین آویز کنید و دلنوشته ای را بر روی آن بنویسید. 

کادوپیچی با  ساک کاغذی

کادو پیچی لباس

لباس یکی از هدایای زیبا، محبوب و پرکاربرد برای همه رده‌های سنی اعم از پیر، جوان و کودک به شمار می‌رود که روش‌های تزیین آن نیز متنوع و متفاوت است. اگر برای هدیه تولد، لباسی را در نظر گرفته‌اید می‌توانید لباس را در کاغذ کرافت و یا کاغذ کاهی ساده و طرح دار کادوپیچ کنید و دور آن را با نخ کنفی تزیین کنید و یک تگ هدیه به آن آویز کنید.

کادوپیچی با کاغذ کرافت

کادو پیچی شیک هدیه های فانتزی

عروسک و دکوری جات از کالاهای پراستفاده برای کادو دادن هستند.اگر انواع عروسک یا دکوری جات را برای هدیه تولد انتخاب کرده‌اید می‌توانید از انواع بگ کاغذی جهت هدیه دادن استفاده کنید و یک اتیکت هدیه به آن آویز کنید.

خرید تگ هدیه

کادو پیچی گلدان و دسته گل

کادوپیچی با  ساک کاغذی

یکی از زیباترین هدایایی که می‌توانیم به عزیزانمان بدهیم یک گلدان گل یا یک دسته گل زیبا است. شاید شما برای هدیه به عزیزتان یک دسته گل یا سبد گل یا یک گلدان را در نظر گرفته‌اید یا بخواهید گلدانی را که خودتان گل آن را پرورش داده‌اید به دیگری هدیه کنید می‌توانید گلدان را با انواع کاغذ، بپیچانید و یک تگ گیفت به شاخه گل آویز کنید. یا شاید بخواهید دسته گلی را خودتان تزیین و به دیگری هدیه کنید می‌توانید گل ها را با انواع کاغذ تزیین گل بپیچانید و یک کارت آویز گل برای ابراز احساستان به شاخه گل آویز کنید.

کادوپیچی دسته گل

کادوپیچی خشکبار

شاید شما جز افرادی باشید که انواع خشکبار را جهت کادو تولد برای دوست صمیمی، هدیه تولد مادر و پدر و یا کادو ولنتاین یا کادو شب یلدا و یا هدیه عید نوروز انتخاب می‌کنید. خشکبار یک مواد غذایی مغذی و خوشمزه است و با این انتخاب به عزیزانتان نشان می‌دهید که چقدر به سلامت آن ها اهمیت می‌دهید. می‌توانید انواع خشکبار را در پاکت زیپدار پنجره دار بسته بندی کنید و آن را با کاغذ گیپور و لیبل هدیه تزیین کنید و به عزیزتان هدیه دهید.

کادوپیچی با کاغذ گیپور

میوه خشک را هم می‌توانید در پاکت کرافت بسته بندی کنید و در مناسبت های مختلف به عزیزانتان هدیه کنید.

 

کادوپیچ با کاغذ گیپوری

بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی

برای اینکه برای دوست صمیمی تان در روز تولدش یک خاطره ماندگار بسازید در انتخاب کادو تولد برای دوست صمیمی وقت و انرژی بگذارید و با توجه به شناختی که از او دارید هدیه درخوری را انتخاب کنید و بعد از انتخاب کادو تولد مناسب، انتخاب نوع بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی می‌تواند دوستتان را شادتر و میزان صمیمیت شمارا بیشتر کند. می‌توانید از انواع ساک کادو و کاغذ کرافت و کاغذ مومی و کاغذ سولفات و کاغذ پوستی و کاغذ کاهی برای بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی تان استفاده کنید و آن را با انواع نخ کنفی رنگی تزیین کنید و یک گیفت تگ به آن آویز کنید. اگرچه نوع کادو تولد دختر و نوع کادو تولد پسر متفاوت است اما این لوازم بسته بندی به‌گونه‌ای هستند که برای کادوپیچی هدایای هردو جنس مناسب هستند.

کادوپیچی با پاکت پیلوپک و کاغذ گیپور

بسته بندی کادو تولد پدر و کادو تولد مادر

یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها، انتخاب کادو تولد پدر و کادو تولد مادر برای زادروزشان و کادوپیچی آن است. برای بسته بندی کادو تولد پدر و کادو تولد مادر می‌توانید از ساک هدیه استفاده کنید و یک کارت تشکر برای قدردانی از روز تولد پدر و مادر به دسته آن آویز کنید. می‌توانید کاغذ کادو کرافت را نیز برای کادوپیچی هدیه تولد پدر و مادر عزیزتان استفاده کنید.

کادوپیچی با نخ کنفی


کلمات کلیدی : کادو تولد، بسته بندی کادو تولد، کادو پیچی، هدیه تولد، تزیین کادو تولد، کادو تولد برای دوست صمیمی، کادو تولد پدر و مادر، هدیه، کادو


فعال در زمینه سئو و تولید محتوا

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1398/11/01
این مطلب نکته های مهم در بسته بندی را مورد توجه قرار می دهد و در پایان در می یابیم که کدام بسته بندی برای کادو و هدیه های تبلیغاتی مناسب تر است...
1397/12/05
برای شروع سال نو هر کدام از ما مشتاق به داشتن یک تقویم از سال جدید هستیم تا مناسبت ها مهم را برای خودمان داشته باشیم. داشتن یک تقویم خاص به شما این امکان را می دهد که...
1396/11/10
امروزه تبلیغات به معنای تحت تأثیر قرار دادن نگرش‌ها و اعمال دیگران برای تحقق یک هدف خاص است...