خروج

خرید پاکت کاغذی کادویی و سفارش چاپ ساک تبلیغاتی


پاکت کاغذی کادویی از جمله محصولاتی است که کاربردش از اسمش مشخص است اما چیزی که استفاده از این محصول را هیجان‌انگیز می‌کند ربطی به کاربردش ندارد بلکه طرح های زیبایی که روی این پاکت هدیه چاپ و روش هایی که تزیین می‌شود است.

اما بهتر است اول درمورد کاربردهای پاکت کادویی حرف بزنیم و بعد سراغ قسمت جذاب ماجرا برویم. این پاکت ها که معمولا مقوایی، کاهی یا از جنس کاغذ کرافت هستند به‌عنوان جعبه کادویی یا ساک دستی خرید استفاده می‌شوند. البته تنها هدیه های فیزیکی نیستند که نیاز به بسته بندی دارند به‌عنوان‌مثال هدیه های مالی هم در خیلی از نقاط دنیا مرسوم هستند و بسیاری افراد به پاکت پول و سکه زیبا نیاز دارند.

پاکت پول، پاکت پول فانتزی

یکی دیگر از کاربردهای پاکت کاغذی کادویی برای بسته بندی محصولات در مغازه ها و فروشگاه های آنلاین است. حتی بسیاری از کسب و کار های می‌توانند در مناسبت های خاص مثل روز مادر یا ولنتاین محصولات خود را در پاکت کادو فانتزی به‌عنوان شاپینگ بگ بسته بندی کنند تا از این طریق مشتری های بیشتری جذب کنند.

حالا سراغ طرح های مختلف پاکت کاغذی کادویی می‌رویم که می‌توان گفت بی نهایت هستند و هرکسی بر اساس سلیقه شخصی خودش می‌تواند سفارش چاپ پاکت کادویی بدهد که دقیقا مطابق اهداف کارش باشد. البته پاکت کرافت دسته دار هم می‌تواند انتخاب خوبی به‌عنوان پاکت هدیه باشد و هرکسی می‌تواند بر اساس بودجه و نیازهای شخصی یا کاری انواع مختلفی از پاکت کاغذی کادو را خریداری کند.

ساک دستی کاغذی کرافت

پاکت کادویی دسته دار محبوب ترین نوع این محصول است و حتی سایز های کوچک این محصول هم دسته دار هستند تا حمل کردن آن‌ها راحت تر شود. پاکت کادویی دسته پانچی که در زیر می‌بینید، الگو بسیار ساده ای دارد و تولید آن راحت تر است و وقت کمتری می‌گیرد به همین دلیل معمولا (باید نوع چاپ، مقوا به‌کاررفته و سایز کار را هم در نظر گرفت) قیمت کمتری دارد.

پاکت کادویی دسته پانچی

پاکت هدیه کاغذی دسته بندی نمونه‌ای است که آن را زیاد در فروشگاه ها می‌بینیم مخصوصا برای ساک خرید و پاکت هدیه بزرگ از دسته بندی استفاده می‌شود تا بتواند وزن بیشتری را تحمل کند و پاره نشود. این بند ها از جنس نخ کنفی، زنبوری، پیچی یا روبان هستند.

پاکت کاغذی کادویی دسته دار

برای ساخت پاکت کادویی شیک و لوکس معمولا از مقوا ضخیم تر، چاپ طلاکوب، دسته های روبانی و روکش مات یا براق استفاده می‌شود. ترکیب این موارد با هم حس لوکس بودن و گران قیمت بودن را به مشتری منتقل می‌کند و فروشگاه های جواهرات، ساعت های لوکس، لباس های دست دوز و... معمولا از این نوع کاغذ پاکت کادویی استفاده می‌کنند.

پاکت کاغذی کادویی لوکس

شما می‌توانید برای خرید پاکت کرافت کادویی (دسته پانچی و دسته بندی) ساده و بدون چاپ به فروشگاه تورنگ شاپ مراجعه کنید و برای سفارش ساخت پاکت کادویی فانتزی و چاپ ساک کاغذی تبلیغاتی لطفا با ما تماس بگیرید.


کلمات کلیدی : پاکت کادویی، پاکت هدیه، پاکت کادو فانتزی، پاکت کادویی، پاکت کادویی شیک، پاکت هدیه کاغذی، پاکت هدیه بزرگ، پاکت کاغذی کادویی، پاکت کاغذی کادو، پاكت هديه، پاکت کرافت، پاکت کادویی دسته دار، ساک تبلیغاتی، ساک خرید، پاکت فانتزی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/02/27
ساخت ساک دستی با کاغذ کرافت که بسیار ارزان قیمت و در دسترس است ولی شما می‌تواند با دنبال کردن این مراحل از هر کاغذ یا مقوایی که می‌خواهید استفاده کنید و ساک دستی کاغذی کادویی را با سلیقه خودتان تزیین کنید.
1400/02/27
افرادی که علاقه‌مند به درست‌کردن کاردستی هستند یا دوست دارند دست سازه‌های خودشان را به عزیزانشان هدیه دهند می‌توانند با کمک این مقاله انواع پاکت کادویی را در سایز ها و طرح های متنوع بسازند.
1399/07/26
چاپ ساک تبلیغاتی کاغذی فواید زیادی دارد و می‌توان از آن به‌منظور ساک دستی یا ساک خرید استفاده کرد. امروزه انواع ساک کاغذی کرافت، ساک کاغذی آماده، ساک کاغذی گلاسه، ساک کاغذی مات و غیره تولید و چاپ می‌شوند.