خروج

نحوه بسته بندی سبزیجات برای فروش


بسته بندی در سبزی فروشی

این روزها دیگر دوره خرید سبزیجات تازه تمام شده است. انسان مدرن با داشتن زندگی پرمشغله ترجیح می دهد در زمان انجام خیلی از کارها صرفه جویی کند که شستن، تمیز کردن و خورد کردن سبزیجات هم یکی از آن هاست. احتمالا شما هم سبزیجات آماده و بسته بندی شده را در سوپرمارکت ها دیده اید. اگر دنبال راه اندازی کسب و کار فروش سبزیجات خانگی هستید یا می خواهید در مورد بسته بندی سبزیجات بیشتر بدانید در مقاله زیر دو روش مختلف و متداول بسته بندی میوه و سبزی را معرفی کردیم تا آن ها را امتحان کنید.

 

بسته بندی وکیوم

بسته بندی سبزیجات با وکیوم

در روش وکیوم تمام هوای داخل بسته بندی با قدرت بالایی خارج می شود تا تاثیر اکسیژن و گازهای مخرب به حداقل برسد و بسته بندی فضای کمتری را اشغال کند همچنین این روش باعث افزایش طول عمر محصولات هم می شود.
بسته بندی وکیوم روش خوبی برای حفظ طعم، بو، جنس و مواد مغذی سبزیجات در مدت زمان طولانی است. روش وکیوم از خراب شدن سبزی و میوه جلوگیری می کند و آن ها را تازه نگه می دارد.
یکی از دیگر فواید بسته بندی وکیوم سالم نگه داشتن فرم میوه و سبزیجات است و از له شدن و خراش برداشتن آن ها جلوگیری می کند. این قابلیت اجازه می دهد تا سبزیجات تا مدت طولانی انبار شوند بدون اینکه عوامل بیرونی باعث پوسیدگی و آسیب دیدن آن ها شود.
یکی از مشکلاتی که در فروش سبزیجات در فضای آزاد وجود دارد از دست دادن آب در برابر نور خورشید است که در نهایت باعث کم شدن وزن محصولات می شود. این عدد ممکن است در تعداد پایین به چشم نیاید اما در ابعاد بزرگتر بسیار قابل توجه است. بسته بندی وکیوم سبزیجات از کم شدن وزن جلوگیری می کند.

 

نایلون بسته بندی سبزیجات

نایلون بسته بندی سبزیجات تازه

این کیسه های پلاستیکی چاپ شده را می توانید در هر سوپرمارکتی و برای بسته بندی انواع مواد غذایی ببینید. کیسه نایلونی در حال حاضر بهترین انتخاب برای بسته بندی مواد غذایی است که میوه و سبزیجات هم به این گروه اضافه شده اند. 
نایلون بسته بندی مناسب هر نوع سبزیجات با هر شکل، اندازه و مقداری است و یکی از دلایل استفاده ی زیاد از آن محدودیت نداشتن در زمینه مواد قابل بسته بندی است.
تمام پروسه بسته بندی با نایلون اتوماتیک است و سرعت بیشتری دارد و همیشه بر استریل بودن خط بسته بندی نظارت می شود. این سرعت کمک می کند تا سبزیجات تازه تر به دست مشتری برسند.
در مراحل بسته بندی سبزیجات با نایلون و کیسه پلاستیکی برخورد با انسان به حداقل می رسد و به همین دلیل احتمال انتقال بیماری پایین می آید.
این بسته بندی انعظاف پذیری زیادی دارد و می توان انواع کیسه نایلونی را بر اساس نیاز انتخاب کرد و مناسب بسته بندی محصولاتی مثل گوجه، سیب زمینی، میوه، خیار، پیاز، بلال، کاهو، نخود فرنگی و... است. همانطور که می بینید تمام این محصولات ویژگی های متفاوتی دارند و شرایط نگهداری آن ها فرق می کند. با این حال تمام این محصولات با کیسه نایلونی بسته بندی می شوند و تنها کافی است نوع کیسه بر اساس نوع سبزی یا میوه انتخاب شود.


کلمات کلیدی : سبزی، سبزیجات، میوه، بسته بندی، کیسه بسته بندی، بسته بندی نایلونی، سبزیجات خانگی، فروش سبزی، بسته بندی وکیوم،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.