خروج

4 کاربرد متفاوت کاغذ مومی چاپ شده و طرحدار


کاغذ مومی یکی از کاغذ های محبوب برای بسته بندی و استفاده در شیرینی پزی و قنادی است. همچنین این کاغذ استفاده های زیادی در خانه دارد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد کاغذ مومی طرح دار و چاپ شده و استفاده هایی که از آن می‌توانید در خانه بکنید حرف بزنیم. هرچند کاغذ مومی چاپ شده برای پیچیدن ساندویچ و بسته بندی کالا ها استفاده می‌شود اما می‌توانید راه حل ارزان قیمت بسیاری از مشکلات شما باشد.

 

یادداشت کردن و یادگاری نوشتن

شما می‌توانید از کاغذ مومی تک رنگ برای یادداشت کردن لیست خرید یا برنامه روزانه استفاده کنید. کاغذ مومی سفید هم می‌تواند انتخاب خوبی برای این کار باشد. کافی است این کاغذ ها را کنار آینه، روی یخچال یا دیوار بچسبانید و هر چیزی که می‌خواهید را روی آن بنویسید.

کاردستی سبد مقوایی رنگی

 

پوشاندن دیوار

کاغذ مومی ضد آب است و می‌تواند انتخاب خوبی برای پوشاندن دیوار روشویی یا دیوار پست سینک باشد. کاغذ مومی چاپ شده و طراح دار قیمت ارزان تری از کاغذ دیواری ضد آب دارد و راحت تر عوض می‌شود. به همین دلیل انتخاب به صرفه و اقتصادی برای تزئین خانه است.

کاردستی سبد مقوایی رنگی

 

پوشاندن کابینت

شما علاوه بر اینکه می‌توانید داخل کابینت ها را با کاغذ مومی بپوشانید بلکه می‌توانید از کاغذ مومی طرح دار برای تزئین کردن کابینت های دیواری یا حتی کتابخانه و... استفاده کنید. کاغذ های مومی را می‌توانید در طرح های دلخواه خودتان هم از شرکت تورنگ سفارش بدهید تا با مشکل پیدا نکردن طرح دلخواهتان مواجه نشوید.

کاردستی سبد مقوایی رنگی

 

تزئین دیوار

شما می‌توانید با کاغذ دیواری چاپ شده یا حتی سفید شکل های خلاقانه ایجاد کنید و آن‌ها را روی دیوار یا قسمت‌های دیگر خانه بچسبانید تا دکور شما چند برابر زیباتر شود.

کاردستی سبد مقوایی رنگی

 

کاغذ مومی چاپ شده ضد آب، ضد روغن، ضد آلودگی و گرد و خاک است و برای انواع بسته بندی مواد غذایی و غیر خوراکی تولید می‌شود. البته همان‌طور که در مقاله بالا مشاهده کردید کاغذ مومی طرح دار استفاده های زیادی در خانه دارد که فقط چند تا از آن‌ها را مثال زدیم. شما می‌توانید برای سفارش چاپ کاغذ مومی با طرح دلخواه خودتان با شرکت تورنگ تماس بگیرید تا جواب سوال‌های خود درباره چاپ، طراحی، قیمت و هر زمینه دیگر را بگیرید.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

4 کاربرد متفاوت کاغذ مومی چاپ شده و طرحدار


کلمات کلیدی : کاغذ مومی، چاپ شده، کاغذ مومی طرحدار، خرید کاغذ مومی، چاپ کاغذ مومی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/03/04
کاغذر‌وغنی کاربرد‌های زیادی در خانه دارد اما گاهی اوقات نمی‌توانید به هر‌دلیلی در زمان موردنیاز کاغذ‌روغنی را تهیه کنید و این دقیقا همان وقتی است که به این جایگزین‌های کاغذ روغنی احتیاج پیدا خواهید کرد...
1400/03/03
در صنعت کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید انواع جنس، تکسچر، سایز و وزن کاغذ وجود دارد. گاهی این تنوع زیاد به جای یک مزیت می‌تواند برای خریدار عادی گیج کننده باشد...
1400/03/02
شاید فکر کنید کاغذ موضوع جالبی نیست و فقط ورق معمولی است که روی آن می نویسید اما کافی است به دور و برتان نگاه دقیق تری بیندازید تا متوجه شوید کاغذ بیشتر از آنچه فکرش را بکنید در زندگی شما تاثیر دارد