خروج

آموزش ساخت آویز گلدان با نخ کنفی


آویز گلدان با نخ کنفی

گل های رنگارنگ و گیاهان رونده همیشه در گلدان آویز زیباتر می‌شوند. البته شکل خود گلدان هم تاثیر زیادی در جذابیت بصری این ترکیب دارد. با یک تکه پارچه کنفی و نخ کنفی شما می‌توانید به‌راحتی یک گلدان آویز پلاستیکی را به یک وسیله تزئینی زیبا تبدیل کنید. فقط کافی است که نگاهی به قیمت های آویز گلدان کنفی و مکرومه بافی بیندازید تا ببینید چقدر این روش 15 دقیقه ای ارزان و مقرون به صرفه است.

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

کیسه نایلونی چاپ شده برای بسته بندی غلات و حبوبات

اضافه کردن گلدان آویز کنفی سقفی به باغچه یا خانه می‌تواند دکوری خیلی خوبی باشد. با گلدان آویز می‌توانید ایوان خانه، بالکن، نرده ها، دیوار های حیاط و حتی آشپزخانه را تزئین کنید. یکی از مزیت های ساخت آویز این است که گیاهان شما از شر حیواناتی مثل موش یا حلزون در امان خواهند بود. با استفاده از نخ کنفی و پارچه کنفی می‌توانید هر گلدانی را تغییر دهید و یک جا گلدانی کنفی ارزان بسازید.

 لوازم موردنیاز برای ساخت آویز گلدان کنفی

قیچی

پارچه کنفی

نخ کنفی

گلدان آویز پلاستیکی ارزان

آموزش ساخت گلدان آویز کنفی

قدم اول

کیسه نایلونی چاپ شده برای بسته بندی غلات و حبوبات

به آرامی آویز را از گلدان پلاستیکی جدا کنید. این آویز ها معمولا با یک گیره به گلدان وصل هستند و جدا کردنشان آسان است اما اگر نیاز بود با کمک قیچی یا سیم چین این کار را انجام دهید.

 

قدم دوم

کیسه نایلونی چاپ شده برای بسته بندی غلات و حبوبات

پارچه کنفی را دور گلدان بپیچید و اگر نیاز بود قسمت هایی را تا بزنید تا به شکل دلخواه خودتان برسید.

قدم سوم

کیسه نایلونی چاپ شده برای بسته بندی غلات و حبوبات

حالا نخ کنفی را کاملا دور گلدان بپیچید تا با استفاده از آن پارچه کنفی در جای خودش محکم شود. بعدازاینکه یک گره محکم زدید قسمت اضافه نخ کنفی را با قیچی ببرید.

قدم چهارم

کیسه نایلونی چاپ شده برای بسته بندی غلات و حبوبات

دوتکه (بر اساس تعداد آویز این عدد می‌تواند بیشتر شود) هم‌اندازه از نخ کنفی را قیچی کنید و از سوراخ‌هایی که برای آویز پلاستیکی گلدان بود استفاده کنید و نخ کنفی را دور آن گره بزنید. این کار را انقدر تکرار کنید تا تمام آویزهای گلدان نصب شوند.

 

بعد از تمام کردن تمام این مراحل گلدان آویز کنفی شما زیر 15 دقیقه آماده می‌شود و می‌توانید گل و گیاه های محبوبتان را در آن بکارید.

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش ساخت گلدان آویز کنفی


کلمات کلیدی : گلدان آویز، آویز گلدان، گلدان سقفی، گلدان دیواری، گلدان آویز کنفی، آویز کنفی گلدان، اموزش اویز گلدان با نخ کنفی، جا گلدانی کنفی، آویز، ساخت گلدان با نخ کنفی، با نخ کنفی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/12/10
اگر از دوست داران قهوه هستید شاید برایتان جالب باشد که دانه های قهوه در سراسر دنیا معمولا با کیسه کنفی بسته بندی می شوند. و هر کدام داستان جالبی دارند...
1399/12/07
نکته‌ای که در مورد گونی کنفی وجود دارد این است که این کیسه قابل استفاده دوباره است. شما به جای اینکه کیسه بسته بندی کنفی که در خانه دارید را دور بیندازید می‌توانید با آن‌ها وسایل کاربردی مختلفی بسازید.
1399/12/03
دوخت کیسه کوچک کار سختی نیست و شما می‌توانید این کار را به هر پارچه‌ای انجام دهید اما مخصوصاً در این مقاله دوخت کیسه کوچک با کنف را آموزش می‌دهیم.