خروج

3 ایده جذاب برای بسته بندی و کادو کردن کتاب


کتاب یکی از بهترین و متداول‌ترین کادوهایی است که در مناسبت‌های مختلف (کادو تولد، کادو ولنتاین، کادو روز مادر و...) هدیه داده می‌شود. کادوپیچ کردن کتاب بسیار ساده است زیرا ابعاد کتاب کاملاً برای بسته بندی راحت ساخته‌شده‌اند. اگر نمی‌خواهید که کتاب را با یک کاغذ کادو معمولی بسته بندی کنید و دنبال ایده های خلاقانه تری هستید حتماً ادامه این مقاله را بخوانید. روش‌های ساده‌تر و ارزان‌تری از بسته بندی با کاغذ کادو وجود دارند که وقتی آن‌ها را یاد بگیرید دیگر سراغ کادو کردن معمولی نمی‌روید. برای بسته بندی و تزئین کادو هایی که در ادامه خواهید دید به لوازم خاصی نیاز ندارید و احتمالاً همه آن‌ها را در خانه پیدا می‌کنید.

یک روش جالب برای کادو کردن و بسته بندی کتاب استفاده از صفحات یک کتاب قدیمی است. شما می‌توانید به‌جای دور ریختن کتاب‌های قدیمی که به آن‌ها نیازی ندارید از آن‌ها برای تزئین کادو استفاده کنید. بر اساس سلیقه و خلاقیت خودتان می‌توانید هر شکلی که دوست دارید را از صفحات این کاغذ ببرید و روی کاغذ کادو بچسبانید. یک کاغذ کادو که قیمت ارزانی دارد و برای تزئین و بسته بندی کادو انتخاب مناسبی است، کاغذ کرافت است. کاغذ کرافت فضای زیادی برای ایجاد خلاقیت در اختیار شما می‌زارد و کاربردهای زیادی دارد. 

ایده های جذاب و راحت کادو کردن کتاب

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت

آموزش کادو کردن خلاقانه کتاب

شما می‌توانید با اضافه کردن نخ کنفی و پیچیدن آن دور کتاب یا نخ های رنگی و کاموا بسته بندی و کادوپیچی خود را زیباتر کنید. یکی دیگر از روش‌های جذاب کردن جعبه کادو کتاب یا بسته بندی کتاب اضافه کردن اجسام زیبا مثل گل و گیاه یا برگ‌های طبیعی و مصنوعی است. البته شما می‌توانید هر وسیله‌ای که به نظر خودتان بهتر است را روی بسته بندی کتاب اضافه کنید.

3 روش خلاقانه و زیبا کادو کردن و بسته بندی کتاب

گاهی اوقات جلد کتابی که انتخاب می‌کنید جذاب است یا رنگ‌های زیبایی دارد. می‌توانید از تفاوت رنگ‌های جلد کتاب با رنگ قهوه ای کاغذ استفاده کنید تا بسته بندی کادویی خاص داشته باشید. برای این کار کافی است یک‌شکل متقارن روی کاغذ کادو بکشید و نیمی از آن را با نوک‌تیز چاقو ببرید و تا بزنید. حواستان باشد این کار را قبل از کادوپیچی انجام دهید تا جلد کتاب آسیب نبیند.

آموزش کادو کردن کتاب ساده و ارزان

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

برای جذاب‌تر کردن این بسته بندی هم می‌توانید از کاموا، نخ های رنگی یا نخ کنفی استفاده کنید. روش‌های کادو کردن کتابی که در بالا ذکر شد تنها برای ایده گرفتن شما است. مطمئناً شما می‌توانید با استفاده از این ایده های خلاقانه بسته بندی و کادو های زیباتری بسازید.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

3 ایده جذاب بسته بندی و کادو کردن کتاب

 


کلمات کلیدی : بسته بندی، بسته بندی کتاب، کادوپیچی، کادو کردن، ایده کادو کردن، کادو کردن جعبه، کاغذ کادو، کادو کردن خلاقانه، تزئین کادو، کتاب،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.