خروج

ایده ساخت دکور و کاردستی، بسته بندی و تزیین با نخ کنفی


بسته بندی با نخ کنفی

ممکن است شما تنها استفاده از نخ کنفی را برای بسته بندی و محکم کردن محصول بدانید اما نخ کنفی می تواند روش تزئینی خوبی برای زیباتر کردن بسته بندی باشد. بهتر است علاوه بر بستن و ساختن پاپیون با این نخ دنبال ایده های جدید تری باشید. استفاده از نخ کنفی در کنار چند وسیله در دسترس دیگر می تواند جلوه بسته بندی شما را خاص و منحصر به فرد کند. استفاده از نخ کنفی در کنار چند وسیله در دسترس دیگر می‌تواند جلوه بسته بندی شما را خاص و منحصربه‌فرد کند.

آموزش پاپیون با نخ کنفی

در این مقاله یاد می‌گیرید چگونه با استفاده از کاغذ کرافت و نخ کنفی یک منگوله کاغذی بامزه بسازید تا تنها با استفاده از همین کاردستی ساده بتوانید بسته بندی محصولتان را بهتر و خاص تر کنید و همچنین آموزش پاپیون زدن با نخ کنفی به کمک عکس آورده شده است. همچنین ایده هایی برای نخ تزئینی، تزئین با نخ کنفی، آموزش ساخت منگوله کنفی، بسته بندی با نخ کنفی،  تزئین بسته بندی، کاردستی، پاپیون با گونی کنفی، اموزش پاپیون با نخ کنفی، بستن کادو با نخ کنفی، تزیین کادو با نخ کنفی، ساخت شلف با نخ کنفی، ساخت لوستر با نخ کنفی، ساخت پادری با نخ کنفی، ساخت جا شمعی با نخ کنفی، ساخت دکور با نخ کنفی وجود دارد.

 

مشاهده و خرید آنلاین انواع کاغذ کرافت

لوازم موردنیاز برای ساخت منگوله کاغذی کرافت

کاغذ کرافت

قیچی

چسب

نخ کنفی

مهره رنگی

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

آموزش ساخت منگوله با نخ کنفی و کاغذ کرافت

برای شروع باید یک مستطیل از کاغذ کرافت قیچی کنید. مستطیل در این مقاله دارای ابعاد 18 در 8 است اما شما می‌توانید بر اساس اندازه بسته بندی ابعاد موردنیاز خودتان را انتخاب کنید. تقریباً به اندازه 2 الی سه 3 سانتی‌متر از دو طرف مستطیل کاغذی را خالی بزارید و با استفاده از قیچی فاصله بینشان را ریش ریش کنید. هیچ قانون خاصی برای اندازه آن ها وجود ندارد و بسته به سلیقه شخصی خودتان می‌توانید سایز این ریش ریش ها را تغییر دهید. حالا این ورق ریش ریش شده را بپیچید و قسمت‌های دست‌نخورده را به هم چسب بزنید. با همین روش یک آویز دیگر درست کنید و مرحله بعد را ادامه دهید.

آموزش ساده تزئین کادو و بسته بندی در خانه

حالا محصول موردنظرتان را با کاغذ کرافت بسته بندی کنید. سپس نخ کنفی را چند بار دور بسته بندی بپیچید و با یک گره محکم کنید. یک مهره رنگی را از انتهای نخ کنفی رد کنید و بر اساس اندازه آویزی که می‌خواهید ادامه نخ را قیچی کنید. دو منگوله ای که ساختید را با چسب به انتهای این نخ ها وصل کنید و بعدازاینکه خشک شد شما یک بسته بندی زیبا دارید که به راحتی و با امکانات کم ساخته شده است.

آموزش ساده تزئین کادو و بسته بندی در خانه

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت

آموزش پاپیون با نخ کنفی

علاوه بر ساخت منگوله با نخ کنفی و کاغذ کرافت می‌توانید پاپیون کنفی نیز برای بسته بندی و تزیین هدایای خود استفاده کنید. می‌توانید با ترکیب کاغذ گیپور و پاپیون نخ کنفی یک بسته بندی جذاب ایجاد کنید.

آموزش پاپیون با نخ کنفی

خرید کاغذ گیپور

ساخت لوستر با نخ کنفی

با یک توپ و چسب چوب می‌توانید این لوستر های ارزان قیمت را بسازید.

آموزش لوستر با نخ کنفی

ساخت دکور دیواری با نخ کنفی

با کمی خلاقیت می‌توانید دکور خانه خود را تغییر دهید. استفاده از نخ کنفی در ساخت دکور یکی از ارزان ترین روش های تغییر دکوراسیون است.

آموزش دکور با نخ کنفی

ساخت زیورآلات با نخ کنفی

با اندکی خلاقیت می‌توانید انواع دستبند و گردنبند را به کمک نخ کنفی درست کنید.

آموزش دستبند و گردنبند با نخ کنفی 

تزیین و ساخت گلدان با نخ کنفی

می‌توانید به کمک نخ کنفی، انواع گلدان را تزیین کنید یا گلدان آویز کنفی .درست کنید

آموزش گلدان با نخ کنفی

 

آموزش پاپیون با نخ کنفی

ساخت منگوله کنفی

همین‌طور که در عکس مشاهده می‌کنید به کمک نخ کنفی می‌توان منگوله هایی برای تزیین و بسته بندی انواع کادو ساخت.

آموزش منگوله با نخ کنفی

ساخت جا شمعی با نخ کنفی

به کمک شیشه های اضافی و نخ کنفی می‌توانید انواع جا شمعی و دکور بسازید.

آموزش جا شمعی با نخ کنفی

ساخت پادری با نخ کنفی

می‌توانید با نخ کنفی انواع پادری را با کمی حوصله درست کنید.

آموزش پادری با نخ کنفی

ساخت شلف با چوب و نخ کنفی 

ساخت دکور با نخ کنفی و چوب تا حدود زیادی فضای خانه را جذاب خواهد کرد یکی از این دکورها ساخت شلف با نخ کنفی و یک تکه چوب می‌باشد که می‌توان از ان برای قرار دادن گل یا قاب عکس یا هرچیزی که دوست دارید استفاده کنید.

ساخت دکور و شلف با نخ کنفی

آموزش پاپیون با نخ کنفی

آموزش پاپیون با نخ کنفی

آموزش پاپیون با نخ کنفی


کلمات کلیدی : نخ تزئینی، تزئین با نخ کنفی، کناف، آموزش ساخت منگوله کاغذی، ایده بسته بندی با نخ کنفی، ساخت زیورآلات با نخ کنفی، تزئین بسته بندی، کاردستی، پاپیون با گونی کنفی، اموزش پاپیون با نخ کنفی، بستن کادو با نخ کنفی، تزیین کادو با نخ کنفی، پاپیون با نخ، ایده با نخ کنفی، ساخت شلف با نخ کنفی، ساخت لوستر با نخ کنفی، ساخت پادری با نخ کنفی، ساخت جا شمعی با نخ کنفی،ساخت دکور با نخ کنفی


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.