خروج

معرفی 3 بسته بندی کاربردی و خلاقانه کیک خانگی


کیک خانگی یکی از محبوب‌ترین کالا هایی است که به صورت آنلاین خریداری می‌شود. بسیاری از مردم سفارش کیک خانگی را به کیک قنادی ارجحیت می‌دهید به همین دلیل کسب و کار های پخت انواع کیک ساده، کیک تولد، تزئین کیک و... رونق زیادی پیدا کرده است. هر کسی که تا به حال کیک و شیرینی را بسته بندی کرده است می‌داند که بسته بندی و ارسال کیک (مخصوصاً کیک خامه ای) کار سخت تری است. در ادامه تعدادی از بسته بندی های مناسب کیک خانگی را معرفی می‌کنیم که اطمینان کافی برای نگه داری از محصول را به شما می‌دهند. البته این بسته بندی ها می‌توانند برای انواع شیرینی، کوکی، شکلات، کلوچه، کاپ کیک، مافین و... هم استفاده شوند.

 

کاغذ مومی

بسته بندی کیک خانگی، ایده بسته بندی کیک خانگی، بسته بندی خلاقانه کیک خانگی

کاغذ مومی بسته بندی مناسبی برای انواع شیرینی و کیک خانگی است. کاغذ مومی را با کاغذ روغنی اشتباه نگیرید این دو کاغذ تفاوت های اساسی با هم دارند و کاغذ مومی بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می‌شود. با کاغذ مومی می‌توانید انواع مدل های کیک را بسته بندی کنید. کیک های مستطیلی، نان موزی، کیک گرد، کیک ساده و... البته کاغذ مومی مناسب بسته بندی کیک خانگی بدون خامه است زیرا با اینکه اجازه خروج خامه را نمی‌دهد اما طرح و تزئین کیک با این روش بسته بندی خراب می‌شود.

بسته بندی کیک ساده، بسته بندی کیک گرد، ایده بسته بندی کیک

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ مومی

 

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی کیک، جعبه قنادی، جعبه شیرینی، جعبه مقوایی رنگی

جعبه مقوایی در دسترس ترین و کاربردی ترین بسته بندی کیک است. داخل جعبه مقوایی کیک با لایه ای پوشانده می‌شود که جلوی عرق کردن و نشتی خامه به بیرون را می‌گیرد. اگر جعبه مقوایی برایتان ساده است و دنبال بسته بندی خلاقانه ترین هستید می‌توانید از جعبه های رنگی استفاده کنید. حتی می‌توانید جعبه مقوایی کیک را در یک رنگ خاص سفارش دهید و بعد از گذشت زمان آن رنگ تبدیل به نشان فروشگاه و محصولات خانگی شما می‌شود. جعبه مقوایی دسته دار یا جعبه مقوایی طلق دار هم انتخاب های جذابی برای بسته بندی کیک خانگی هستند.

 

جعبه کرافت

هیچ چیز بیشتر از جعبه کرافت خانگی بودن، دست ساز بودن و ارگانیک بودن را داد نمی‌زند. اگر دوست دارید بسته بندی کیک متفاوتی داشته باشید جعبه کرافت برای شما است. بر اساس تزئین و سلیقه شما جعبه کرافت می‌تواند شکل یک بسته بندی لوکس یا طبیعی و مینیمال به خودش بگیرد.

جعبه کیک کرافت، بسته بندی کرافت، ایده بسته بندی کیک

جعبه کرافت، جعبه کیک، جعبه کرافت قنادی، بسته بندی کرافت شیرینی

 

برای بسته بندی کیک خشک می‌توانید از هر کدام از روش های بالا استفاده کنید و نتیجه عالی داشته باشید اما بسته بندی کیک خامه ای کمی سخت تر است حتی اگر از یک جعبه شیرینی مناسب استفاده کنید پروسه حمل و نقل و ارسال کیک باید به درستی انجام شود تا صحیح و سالم به دست مشتری برسد. اگر بعد از انتخاب هر کدام از روش های بالا (روش بسته بندی که خودتان با آن راحت ترید) خواستید بسته بندی را بهتر و خلاقانه تر کنید می‌توانید نگاهی به نکاتی مهم و کاربردی برای بسته بندی محصولات خانگی بیندازید.
 

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

معرفی 3 بسته بندی کاربردی و خلاقانه کیک خانگی


کلمات کلیدی : کیک خانگی، کیک ساده، کیک خامه ای، بسته بندی کیک خانگی، جعبه کیک، جعبه قنادی، جعبه شیرینی، بسته بندی کیک،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.