خروج

لوازم مورد نیاز برای چاپ روی لیوان چیست؟


چاپ روی لیوان، چاپ طرح روی ماگ
چاپ روی لیوان و ماگ یکی از قسمت های پرطرفدار صنعت چاپ هست. احتمالاً شما هم چاپ روی لیوان سرامیکی با طرح های بامزه را در مغازه ها دیده‌اید. ممکن است برای مناسبی چاپ روی لیوان با طرح اختصاصی یا چاپ عکس هدیه گرفته باشید یا هدیه داده باشید. چاپ روی لیوان می‌تواند هر عکسی از شخصیت های فیلم و سریال گرفته تا عکس های شخصی باشد. برخلاف تصور عموم چاپ روی لیوان کار سخت و هزینه بری نیست و کاملاً برعکس است به همین دلیل بسیاری از بیزینس ها خدمات چاپ روی لیوان را ارائه می‌دهند. در ادامه تمام لوازمی که برای چاپ روی لیوان نیاز دارید را معرفی می‌کنیم.

 

دستگاه چاپ روی لیوان

اولین قدم برای چاپ روی لیوان گرفتن یک پرینتر سابلیمیشن است. گرفتن یک پرینتر در فرمت A4 کافی است. به دلیل اینکه فضایی که روی ماگ چاپ می‌شود کوچک است نیاز به دستگاه چاپ بزرگ نیست.

 

جوهر چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان به جوهر مخصوص نیاز دارد که بعد از واکنش دادن به دما به گاز تبدیل می‌شود و به پلیمر های پلی استر می‌چسبد. این مرحله ممکن است پیچیده به نظر برسد اما واکنشی بسیار ساده و سریع است.

چاپ عکس دلخواه روی ماگ

 

کاغذ چاپ روی لیوان

کاغذ مخصوص چاپ روی لیوان جوهر را جذب خودش می‌کند و بعد از گرما دادن طرح مورد نظر را روی لیوان یا ماگ منتقل می‌کند.

 

چسب ضد گرما

چسب ضد گرما برای چسباندن کاغذ پرینتر سابلیمیشن روی ماگ استفاده می‌شود. چسب ضد گرما می‌تواند دمای بالا را تحمل کند بدون اینکه خاصیت چسبندگی اش را از دست بدهد یا بسوزد.

 

پرس گرما لیوان

پرس گرما ماگ یا لیوان انواع مختلفی دارد اما برای شروع یک پرس ساده مناسب یک لیوان کافی است.

 

لیوان مخصوص چاپ

شما نمی‌توانید چاپ روی هر ماگی انجام دهید. لیوان مورد نظر باید برای چاپ سابلیمیشن آماده‌شده باشد و حتماً باید سفید رنگ باشد تا طرح مورد نظر با تمام رنگ ها رویش چاپ شود وگرنه رنگ ها با هم قاطی می‌شوند.

چاپ روی لیوان ماگ، چاپ طرح تولد روی لیوان

 

لوازم مورد نیاز برای چاپ روی لیوان زیاد نیستند و به راحتی می توان این کار را در یک فضای کوچک انجام داد. یادگرفتن چاپ روی لیوان برخلاف انواع دیگر چاپ سخت نیست و با کمی تمرین هرکسی می‌تواند این کار را انجام دهد. چاپ روی لیوان شیشه ای، چاپ روی لیوان سرامیکی، چاپ عکس دلخواه روی لیوان یا چاپ اختصاصی از جمله درخواست هایی هستند که در این حیطه کاری با آن رو به رو می‌شوید.  چاپ لوگو و اسم شرکت روی لیوان به منظور کالا و هدایا تبلیغاتی یکی از روش های بازاریابی است که بسیاری از شرکت ها از آن استفاده می کنند. آموزش چاپ روی لیوان را در مقاله های بعدی توضیح می دهیم. برای سفارش چاپ تبلیغاتی روی ماگ، لیوان سرامیکی، لیوان سفید، لیوان دسته دار، لیون رنگی و... در سایزهای مختلف می‌توانید با شرکت چاپ تورنگ تماس بگیرید.

 

 

 


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

لوازم مورد نیاز برای چاپ روی لیوان چیست؟


کلمات کلیدی : چاپ روی لیوان، چاپ روی ماگ، دستگاه چاپ لیوان، لوازم چاپ روی لیوان، چاپ عکس روی لیوان، چاپ سابلیمیشن،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/10
با گذشت زمان انتخاب های مختلفی برای چاپ روی پارچه به وجود آمده است به طوری که شما می تواند تکه ای از پارچه را وارد پرینتر کنید و...
1399/10/10
شما می توانید با چاپ دستی برگ و دیگر اشیایی که در طبیعت یافت می شوند آثار هنری زیبایی خلق کنید. جوهر چاپ قابل حل در آب برای چاپ با برگ مناسب البته...
1399/10/09
چاپ دستی تاریخ بسیار طولانی دارد و روش هایی که در زیر مجموعه چاپ دستی قرار می گیرند هزاران سال است که از آن ها استفاده می شود. چاپ دستی بیشتر برای...