خروج

کدام بنر تبلیغاتی را برای چاپ انتخاب کنیم؟


آشنایی به انواع چاپ بنر(پارچه ای، وینل و توری)

 

چاپ بنر رولی

بنر رولی، بنر استند یا بنر رول آپ در هر دو سمت چاپ می‌شود و برای مناسبت ها و همایش ها بسیار مناسب هستند. بنر استند رول معمولاً دو متر است و عرض آن بر اساس سلیقه مشتری تغییر می‌کند. جا به جایی و نصب بنر رولی بسیار راحت است و می‌توان چندین بار از آن ها استفاده کرد. 
چاپ بنر رولی تا یک اندازه خاصی امکان پذیر است و اگر این اندازه برای شما مناسب نیست باید به فکر چاپ بنر اختصاصی از نوع دیگری باشید.

چاپ بنر استند، چاپ بنر استند رولی، چاپ بنر رول آپ

 

چاپ بنر پاپ آپ

بنر پاپ آپ یا بنر استند پاپ معمولاً از پارچه ساخته می‌شود (پلی استر) و هدف اصلی آن جلب توجه مخاطبان با سایز بزرگ است. از بنر استند پاپ معمولاً در غرفه های نمایشگاه استفاده می‌شود و می‌توان آن ها را جا به جا کرد و غرفه را در مکان های مختلف برگزار کرد. بند استند پاپ بسیار بزرگ تر از بنر رولی است و می‌تواند فضای بیشتری را اشغال کند اما جا به جایی و نصب آن به راحتی بنر رولی نیست اما با این حال نصب بنر پاپ آپ بیشتر از چند دقیقه طول نمی‌کشد.

 

چاپ بنر نشست خبری

چاپ بنر استند کنفرانس یکی از نیاز های اصلی هر مناسبت و موقعیتی است که خبرنگاران و عکاسان در آن حضور دارند. این بنر را معمولاً در پس زمینه عکس های فرش قرمز یا پس زمینه نشست خبری با مربیان فوتبال دیده اید. در این مناسبت های خاص که تعداد زیادی خبرنگار و عکاس وجود دارند، برند ها با چاپ بنر استند اسم برند و محصولاتشان را وایرال می‌کنند و افراد بیشتری با اسم و لوگو آن ها آشنا خواهند شد به همین دلیل رقابت سختی برای چاپ بنر در این نشست های خبری وجود دارد.

چاپ بنر نشست خبری، چاپ بنر فرش قرمز

 

بنر پرچمی

چاپ بنر پرچمی یا پرچم بلواری مناسب فضای باز است و معمولاً در خیابان ها و پیاده رو ها دیده می‌شوند. بنر های پرچمی مناسب تبلیغات مغزه، نشان دادن آدرس، اعلام خبر یا ارسال پیام به مردم است. چاپ بنر پرچمی می‌تواند به منظور های مختلفی استفاده شود و هیچ محدودیت خاصی ندارد. بنر پرچمی معمولاً روی وینل چاپ می‌شود تا با دوم باشد و در فضای باز سالم بماند. نصب بنر بلواری آنقدر که به نظر می‌رسد سخت نیست. برای چند برابر کردن تأثیر بنر پرچمی می‌توانید دو بنر در دو طرف میله چاپ کنید. 

چاپ بنر پرچمی، چاپ بنر بلواری

 

بنر قاب دار

به طور خلاصه قاب بنر می‌تواند دور هر نوع بنری نصب شود . هیچ فرقی با قاب پوستر یا عکس هایی که در خانه دارید نمی‌کند. استفاده از قاب بنر روش خوبی است برای دادن یک جلوه زیبا و حرفه ای به بنر است و دوام بنر را چند برابر می‌کند.. پارچه بنر قاب دارد به هیچ عنوان چروک نمی‌شود و خراب کردن آن کار راحتی نیست.

چاپ بنر قاب دار، قاب بنر

 بنر هایی که در بالا معرفی کردیم تنها بنر های موجود در دنیا نیستند. چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر و انواع بنر تعدادی از بقیه محبوب تر و شناخته شده تر هستند که در این مقاله آن ها را معرفی کرده‌ایم. برای اطلاع بیشتر از قیمت چاپ بنر و راهنمایی در زمینه چاپ بنر می‌توانید با شرکت چاپ تورنگ تماس بگیرید.

 

 

برای دانلود این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید

کدام بنر تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟


کلمات کلیدی : چاپ بنر، انواع بنر، بنر استند، بنر رولی، بنر پاپ آپ، قاب بنر، بنر بلوار، بنر پرچمی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...
1399/10/04
چاپ بنر به منظورهای مختلفی در بازاریابی استفاده می‌شود. چاپ بنر انواع مختلفی دارد که انتخاب بین آن ها ممکن است برای افراد تازه کار سخت یا پیچیده‌ای به نظر بیاید. در ادامه لیستی از انواع بنر را جمع آوری کرده ایم.