خروج

کدام بسته بندی حبوبات از همه بهتر است؟


پاکت بسته بندی حبوبات انتخاب اولیه اکثر تولیدی های حبوبات، خشکبار و آجیل است. پاکت بسته بندی حبوبات انواع مختلفی دارد که هرکدام به‌منظور مشخصی استفاده می‌شوند. خرید پاکت بسته بندی حبوبات برای تمام کسب و کار ها امکان‌پذیر است زیرا این پاکت ها در قیمت ها و اندازه های مختلفی تولید می‌شوند تا مناسب درخواست‌های متفاوت باشند. پاکت بسته بندی یا کیسه حبوبات با جنس کاغذ، پلاستیک یا به‌صورت متالایز تولید می‌شود. در ادامه انواع پاکت های بسته بندی حبوبات را معرفی می‌کنیم.

 

پاکت کاغذی بسته بندی حبوبات

پاکت کرافت 

پاکت کرافت انتخابی عالی برای بسته بندی مواد خشک مثل حبوبات است. پاکت کرافت در سه رنگ مختلف قهوه ای، قهوه ای روشن و سفید تولید می‌شود البته سفارش پاکت کرافت رنگی در رنگ های خاص هم امکان‌پذیر است. معمولاً برای بسته بندی حبوبات از پاکت کرافت زیپ دار استفاده می‌کنند زیرا اضافه کردن زیپ کیپ به راحت باز و بسته شدن پاکت کمک می‌کند درنتیجه عمل بسته بندی توسط تولیدکننده و مصرف کننده راحت‌تر انجام می‌شود. اضافه کردن پنجره شفاف به پاکت کرافت ویژگی دیگری است که به نشان دادن کیفیت محصول به مشتری کمک می‌کند. پاکت بسته بندی حبوبات در سایز های مختلفی به‌صورت کف کاست و بغل کاست تولید می‌شود به همین دلیل گزینه خوبی برای درخواست‌ها و محصولات متنوع کسب و کار ها است.

پاکت کرافت بسته بندی حبوبات

 

بسته بندی پلاستیکی حبوبات

نایلون بسته بندی حبوبات

یکی دیگر از مرسوم‌ترین نوع بسته بندی حبوبات که در مغازه ها و سوپرمارکت ها زیاد دیده می‌شود بسته بندی پلاستیکی و نایلونی است. این پاکت بسته بندی بسته بندی از ورود رطوبت و آلودگی کاملاً جلوگیری می‌کند و همچنین کاملاً مقدار و کیفیت محصول را نمایش می‌دهد. نایلون بسته بندی حبوبات معمولاً با چاپ رنگی تولید می‌شود تا کاملاً بی‌رنگ نباشد. 

بسته بندی نایلونی حبوبات

 

بسته بندی فویلی حبوبات

پاکت بسته بندی متالایز

پاکت بسته بندی متالایز در انواع مختلفی تولید می‌شود. این پاکت ها می‌توانند کاملاً از جنس آلومینیوم یا فویل باشند یا اینکه به‌صورت یک لایه متالایز در داخل پاکت کاغذی قرار گیرند. درهرصورت پاکت بسته بندی متالایز مناسب مواد غذایی است که به‌هیچ‌وجه نباید با رطوبت و اکسیژن در تماس باشند. بسته بندی پلاستیکی هم دقیقاً همین کار را می‌کند اما مقاومت پاکت متالایز در برابر پارگی و خش خوردگی بالاتر است و شکل زیباتری دارد.


حالا که با انواع پاکت بسته بندی حبوبات آشنا شدید بهتر است با دیگر قسمت‌های بسته بندی حبوبات آشنا شوید تا بهترین گزینه بسته بندی را انتخاب کنید.

 

بسته بندی حبوبات باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

به طور کل مهم‌ترین ویژگی بسته بندی حبوبات مثل نخود، لوبیا، عدس یا هر نوع خشکبار .و غلات دیگری جلوگیری از ورود رطوبت است. زیرا رطوبت می‌تواند باعث رشد قارچ در این مواد غذایی شود که برای سلامتی انسان بسیار خطرناک است همچنین کیفیت و خاصیت حبوبات را کامل از بین می‌برد.
علاوه بر حفاظت از محصول بسته بندی حبوبات باید مناسب جا به جایی و مسیرهای طولانی باشد زیرا پاره شدن و خراب شدن بسته بندی در طول مسیر حمل‌ونقل و توزیع ضرر مالی زیادی به کسب و کار می‌زند.

 

هزینه پاکت بسته بندی حبوبات چقدر است؟

قیمت پاکت بسته بندی حبوبات

هزینه بسته بندی حبوبات کاملاً به نوع پاکتی که انتخاب می‌کنید و اندازه و تعدادی که سفارش می‌دهید بستگی دارد. اینکه انتخاب کنید روی این پاکت ‌ها چاپ انجام دهید یا نه هم روی هزینه نهایی تأثیرگذار است. برای اطلاع از قیمت پاکت های بسته بندی شرکت تورنگ چاپ به اینجا مراجعه کنید. شما می‌توانید در فروشگاه آنلاین تورنگ انواع پاکت کرافت ساده، زیپ دار، پنجره دار و... را به‌صورت عمده با نازلترین قیمت  خریداری کنید.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

کدام بسته بندی حبوبات از همه بهتر است؟


کلمات کلیدی : بسته بندی حبوبات، پاکت بسته بندی حبوبات، پاکت کاغذی، پاکت کرافت، پاکت متلایز، نایلون بسته بندی حبوبات، کیسه حبوبات، خرید پاکت حبوبات،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.