خروج

10 نمونه کارتن بسته بندی که دید شما به کارتن را عوض می کنند


جعبه کارتنی و جعبه مقوایی یکی از پر استفاده ترین بسته بندی های آنلاین هستند و تقریبا برای بسته بندی در همه ی صنایع استفاده می‌شوند. کارتن بسته بندی به علت مقاومت بالا، کیفیت بالا، دوام بالا و قیمت ارزان انتخاب معقولی برای هر نوع بسته بندی به نظر می‌آید. فروشگاه های آنلاین از هر بسته بندی استفاده کنند در نهایت باید محصولشان را در یک جعبه کارتنی یا جعبه مقوایی با پست ارسال کنند.
صنعت کارتن سازی در حال وسیع تر شدن است زیرا علاوه بر بسته بندی کاربردی بسیاری از کسب و کار ها در حال مدرن کردن بسته بندی کارتنی و چاپ روی کارتن هستند. طراحی جعبه کارتنی تبدیل به یک ترند جدید شده است و جعبه ها به شکل های جدیدتر و زیباتری در صنعت بسته بندی استفاده می‌شود.
تولید کارتن مقوایی و جعبه کارتی توسط شرکت های بسته بندی انجام می‌شود. برای سفارش کارتن بسته بندی یا سفارش ساخت کارتن بسته بندی با مجتمع چاپ تورنگ تماس بگیرید. 
هنگام انتخاب کارتن سازی برای تولید بسته بندی حتماً مطمئن شوید که خرید کارتن بسته بندی کوچک و بزرگ یا تولید کارتن لایه باز امکان پذیر باشد. همچنین ضخامت کارتن هم اهمیت زیادی دارد و باید بر اساس نوع کالا انتخاب شود. تولیدی کارتن و جعبه سازی که گزینه‌های زیادی برای انتخاب به مشتری بدهد به کاهش هزینه‌های نهایی بسته بندی کمک زیادی می‌کند.
قیمت کارتن بسته بندی کاملاً بستگی به جنس کارتن، ضخامت کارتن، ابعاد جعبه کارتنی و رنگ جعبه دارد. کارتن و جعبه بسته بندی کالاهای مشخص معمولاً قیمت از پیش تعیین ‌شده در تولیدی ها دارند به عنوان مثال جعبه کارتنی میوه، جعبه خرما، جعبه قطعات الکتریکی و... در ابعاد و جنس مشخصی تولید می‌شوند. خرید کارتن بسته بندی این کالا ها کار سختی نیست و معمولاً هر کارتن سازی آن‌ها را تولید می‌کند اما برای سفارش جعبه هایی با سایز های اختصاصی و بر اساس نیازهای مشخص یا جعبه لایه باز نیاز به تولیدی دارید که سفارش‌های مختلف را قبول کند.
طراحی بسته بندی کارتنی و چاپ روی کارتن معمولاً بر عهده کارتن سازی ها نیست و باید با یک شرکت چاپ باتجربه همکاری کنید. در هرصورت چاپ جعبه کارتنی انتخاب باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه ای برای بسته بندی است. در ادامه 10 نمونه کارتن بسته بندی را جمع‌آوری کرده‌ایم که نشان می‌دهند حتی کارتن هم می‌تواند با کمک صنعت چاپ زیبا و لوکس به نظر بیاید.

 

کارتن بسته بندی صابون

کارتن بسته بندی صابون، جعبه بسته بندی صابون

 

کارتن لایه باز

کارتن بسته بندی لایه باز، جعبه لایه باز

کارتن بسته بندی لایه باز، جعبه لایه باز
 

 

کارتن بسته بندی رنگی

کارتن بسته بندی رنگی

کارتن بسته بندی رنگی

 

کارتن بسته بندی طرح دار

کارتن بسته بندی طرح دار

کارتن بسته بندی طرح دار

 

کارتن بسته بندی کفش

کارتن بسته بندی کفش

 

کارتن بسته بندی پیتزا

کارتن بسته بندی پیتزا

 

کارتن بسته بندی چاپی

کارتن بسته بندی چاپی

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

10 نمونه کارتن بسته بندی که دید شما به کارتن را عوض می کنند


کلمات کلیدی : کارتن بسته بندی، جعبه کارتنی، کارتن مقوایی، کارتن سازی، جعبه مقوایی، خرید کارتن، قیمت کارتن، سفارش کارتن، تولید کارتن، نمونه کارتن،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.