خروج

بروشور تبلیغاتی


یکی از راه های موثر تبلیغات و ارتقاء کسب و کار، این است که اطلاعات مفید را به صورت مختصر و اجمالی از طریق بروشور و کاتالوگ در اختیار مخاطب قرار دهید. انتقال اطلاعات اولیه در مورد حرفه و یا محصول شما از طریق چاپ بروشور که حسن بزرگ قابل حمل بودن را داراست راهی مقرون به صرفه و عالی برای تبلیغات است.

بهترین راه برای طراحی یک بروشور مفید و مخاطب پسند این است که علاوه برای داشتن طرح و رنگ مرتبط با حرفه و چشم نواز که اولین المان برای جلب توجه مخاطب است، متن وعکس نرتبط با موضوع مورد نظر خود را به طوری در بروشور قرار دهید که مخاطب هنگام مطالعه آن دچار یکنواختی نشود و با صرف زمانی کوتاه اطلاعات لازم را دریافت کند. برای انجام این کار استفاده از سرفصل های کوتاه و صحیح، توضیحات مختصر و مفید، تصاویر و نمادها کمک زیادی به شما خواهد کرد.
 

طراحی و چاپ بروشور

 

یکی از مزایای مهم چاپ بروشور این است که می توانید آن را به صورت تاشو طراحی کنید تا اطلاعات مربوط به هر بخش را در صفحه مربوط به آن قرار داده و یک تبلیغ کوچک و قابل حمل را در اختیار مخاطب خود قرار دهید. متداول ترین بروشور تاشو، بروشور سه لت است که در واقع 6 صفحه عمودی را در اختیار شما قرار می دهد تا اطلاعات مورد نیاز را در آن درج کنید. البته می توانید از اولین صفحه به عنوان جلد، از 4 صفحه دیگر برای درج مطالب و از صفحه آخر جهت درج اطلاعات تماس استفاده کنید. به این صورت علاوه برای معرفی محصول خود راه های ارتباطی خود را نیز در اختیار مشتری قرار خواهید داد.

 

جهت دانلود فایل مقاله "بروشور تبلیغاتی" روی لینک زیر کلیک کنید:


کلمات کلیدی : چاپ دیجیتال ، صنعت چاپ ، چاپ بروشور ، تبلیغات


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/05/28
آیا بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ شما خلاقانه است؟ بسته به دیدگاه شما ممکن است معنی عبارت «بازاریابی خلاقانه» تغییر کند...
1399/05/27
رنگ‌های یک دیزاین همیشه ارتباطی با برندینگ آن کالا دارد. طراحان کالا از رنگ استفاده می‌کنند تا به‌طور ناخودآگاه به مصرف‌کننده‌ها این پیام را برسانند که این کالا درباره‌ی چیست.
1397/09/10
تاریخچه استفاده از مرکب چاپ به زمان گوتنبرگ برمی گردد که تلاش می کرد برای ماشین چاپ، مرکب درست کند. این مرکب ترکیبی از...
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ