خروج

طراحی کارت ویزیت متفاوت


اصولا کارت ویزیت برای ایجاد ارتباط با مشتری ارائه می شود، اما اینکه مشتری کارت ویزیت شما را نزد خود نگه دارد تا در صورت نیاز با شما تماس گرفته و ارتباط برقرار کند نیز موضوع مهمی است.

اولین و مهم ترین نکته برای جذب و حفظ توجه مشتری زیبا و جذاب بودن کارت شماست. راه های زیادی برای تنوع و زیبا سازی کارت کسب و کار شما وجود دارد. یکی از ساده ترین راه های ایجاد تنوع در طراحی کارت ویزیت تغییر شکل آن است. به طور معمول اکثر افراد طرح کارت ویزیت رایج که به شکل مستطیل افقی است را برای خود انتخاب می کنند، شما می توانید برای متفاوت بودن با یک تغییر ساده و طراحی یک کارت ویزیت به شکل مربع، تفاوت زیادی بین کارت ویزیت خود و کارت های دیگر ایجاد کنید.

برای شروع در برنامه فتوشاپ یک فایل جدید در اندازه 5.5 * 5.5 سانتی متر با رزولوشن dpi 300 و با فرمت رنگی CYMK ایجاد کنید.

 

کارت ویزیت

 

در این مرحله شما محدوده کارت ویزیت خود را مشخص کرده اید، توجه داشته باشید که فضای شما نسبت به کارت ویزیت معمولی کمتر است پس باید اطلاعات تماس مهمی که قرار است در اختیار مشتری قرار دهید را به درستی در این مربع کوچک قرار دهید. برای طراحی و درج محتوای کارت اول یک پس زمینه مناسب که توجه بیننده را به خود جلب کند، انتخاب کنید. سپس اطلاعات تماس را به صورت مختصر و مفید روی کارت درج کنید. توجه داشته باشید کارت ویزیت شما نباید به قدری شلوغ و پر محتوا باشد که اطلاعات ضروری در آن گم شود.

با انتخاب یک فونت مناسب و خوانا جلوه بهترین به متن روی کارت خود ببخشید و به مشتری کمک کنید تا در یک نگاه به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابد.

اصلی ترین اطلاعاتی که نیاز است از طریق کارت ویزیت در اختیار مشتری بگذارید مواردی مثل نام شرکت، اشاره کوچکی به تخصص شما، تلفن، وب سایت و لینک رسانه های اجتماعی می باشد.

 

 

 

اگر برای طراحی کارت ویزیت مربعی هنوز به اندازه کافی حرفه ای نیستید، می توانید از طرح های آماده استفاده کنید.
برای شروع در فروشگاه آنلاین تورنگ چاپ با ما همراه شوید:
 

  

  

  


جهت دانلود فایل مقاله "طراحی کارت ویزیت متفاوت" روی لینک زیر کلیک کنید:
طراحی کارت ویزیت متفاوت.pdf


کلمات کلیدی : چاپ، کارت ویزیت، طراحی و چاپ کارت ویزیت، کارت ویزیت خاص


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

مقالات مرتبط