خروج

صنایع غذایی وشنا

clomid uk to buy

clomid online open clomid london drugs

amoxicillin 500mg

buy amoxicillin liquid read here amoxicillin 500mg

tamoxifen moa

tamoxifen

buy accutane cream

buy accutane uk shouldersofgiants.co.uk buy accutane singapore

amitriptyline pain dosage

nerve pain in leg amitriptyline blog.analysisuk.com amitriptyline nerve pain in arm

albuterol inhaler side effects

albuterol inhaler how to use read buy albuterol pills

buy naltrexone

where can i buy naltrexone read here where to buy low dose naltrexone

amitriptyline 25mg

buy antidepressants uk website buy antidepressants

از سال ۱۳۷۲ به منظور ارائه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب و با اعتقاد به اصل مشتری مداری و احترام به مشتری شرکت وشنا تجارت ایرانیان برای تولید توزیع و ارائه هرگونه خدمات جانبی مرتبط در حوزه مواد غذایی پایه گذاری و تاسیس گردید.

نظارت دقیق در تمام مراحل از تولید در مزارع با توزیع و رساندن محصول به دست مصرف کنندگان نهایی تلاشی است  در راستای جلب رضایت و اعتماد مشتریان که سرمایه به دلیل و گرانقدر هستند مدیریت عالی شرکت منظور ارتقای کیفیت محصولات و گام برداشتن به سوی کسب استانداردهای ملی و بین المللی کلیه محصولات خود را پس از تایید واحد کنترل کیفیت و در محیطی کاملا بهداشتی با بکارگیری تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک و به روز دنیا و با در اختیار داشتن آزمایشگاه های مجهز و بهره گیری از کارشناسان و کارکنان مجرب و متعهد خود تولید بسته بندی می نماید.

نتیجه همه این تلاش‌ها منجر به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و گواهی های جهانی از قبیل تضمین کیفیت بر اساس استاندارد ایزو ۹۰۰۱ – ۲۰۰۰ ،مدیریت محیط زیست بر مبنای استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ و سیستم مدیریت ایمنی بر اساس الزامات hse همچنین استاندارد اداره بهداشت و غذا و دارو از آمریکا اف دی آی و نیز گواهینامه حلال اشاره کرد که این شرکت را در زمره پیشگامان صنایع غذایی کشور قرار داده است.

مجموعه تورنگ چاپ طی همکاری خود با شرکت صنایع غذایی وشنا، طراحی و بسته بندی محصولات شان را انجام داده است. که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

نمونه کارهای انجام شده