خروج

صنایع غذایی وشنا

amitriptyline 25mg

buy antidepressants uk website buy antidepressants

از سال ۱۳۷۲ به منظور ارائه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب و با اعتقاد به اصل مشتری مداری و احترام به مشتری شرکت وشنا تجارت ایرانیان برای تولید توزیع و ارائه هرگونه خدمات جانبی مرتبط در حوزه مواد غذایی پایه گذاری و تاسیس گردید.

نظارت دقیق در تمام مراحل از تولید در مزارع با توزیع و رساندن محصول به دست مصرف کنندگان نهایی تلاشی است  در راستای جلب رضایت و اعتماد مشتریان که سرمایه به دلیل و گرانقدر هستند مدیریت عالی شرکت منظور ارتقای کیفیت محصولات و گام برداشتن به سوی کسب استانداردهای ملی و بین المللی کلیه محصولات خود را پس از تایید واحد کنترل کیفیت و در محیطی کاملا بهداشتی با بکارگیری تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک و به روز دنیا و با در اختیار داشتن آزمایشگاه های مجهز و بهره گیری از کارشناسان و کارکنان مجرب و متعهد خود تولید بسته بندی می نماید.

نتیجه همه این تلاش‌ها منجر به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و گواهی های جهانی از قبیل تضمین کیفیت بر اساس استاندارد ایزو ۹۰۰۱ – ۲۰۰۰ ،مدیریت محیط زیست بر مبنای استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ و سیستم مدیریت ایمنی بر اساس الزامات hse همچنین استاندارد اداره بهداشت و غذا و دارو از آمریکا اف دی آی و نیز گواهینامه حلال اشاره کرد که این شرکت را در زمره پیشگامان صنایع غذایی کشور قرار داده است.

مجموعه تورنگ چاپ طی همکاری خود با شرکت صنایع غذایی وشنا، طراحی و بسته بندی محصولات شان را انجام داده است. که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

نمونه کارهای انجام شده