خروج

*پیشبند پارچه ای تهیه شده از پارچه اسپان باند (پارچه های سوزنی یا اصطلاحا پارچه های نبافته) با چاپ طرح عمومی و شکیل محصول جدیدی است که توسط تیم طراحی و تولید تورنگ چاپ ارائه شده است.

این محصول کاربردی و دوستدار طبیعت برای استفاده در آشپزخانه، فست فود، کافه، قنادی و... مناسب بوده و بسیار مقرون به صرفه می باشد و در فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ در بسته های 6 عددی قابل سفارش است.

برای سفارش و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:

خرید آنلاین پیشبند پارچه ای


سایت اطلاع رسانی صنعت سلولوزی ایران، از خاک خوردن و انبار شدن 20 هزار تن کاغذ نشر در گمرک خبر داد و عنوان کرد که اگر وضعیت به همین منوال پیش برود، باید منتظر شوک قیمتی در بازار کاغذ و البته کتاب باشیم.
شنیده ها حاکی از آن است که این کاغذ ها با ارز دولتی 4200 تومانی و برای مصرف داخل وارد شده اند، در حالی که از تیر ماه تا کنون در گمرک باقی مانده و به دست ناشران نرسیده اند.
شرح کامل خبر را در این لینک زیر بیابید.

به گزارش صبحانه ،بابک عابدینی، اظهار کرد: در سه هفته اخیر قیمت کاغذ تحریر ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش داشته و قیمت هر بند کاغذ تحریر ۷۰ گرمی از بیش از ۵۰۰ هزار تومان به حدود ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.
همچنین به گفته وی قیمت کاغذ گلاسه در این مدت از ۱۶ به ۱۲ هزار تومان رسیده است.
رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران علت این کاهش قیمت را تخصیص ارز حاصل از صادرات به واردات کاغذ و رفع محدودیت واردات این کالا عنوان کرد که به گفته وی باعث شد برخی فعالان اقتصادی سرمایه های خود را در بخش واردات کاغذ فعال کنند.
برای دریافت شرح کامل خبر بر لینک زیر کلیک کنید.

کاغذ از جمله ماده های اولیه و اساسی صنعت چاپ است که متاسفانه در ایران، تقاضای آن از عرضه اش پیشی گرفته است و همین سبب ایجاد حباب قیمتی و افزایش قیمت این ماده ی اولیه شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم اصفهان، کاغذ هنوز با قیمت واقعی فاصله دارد و هنوز تا بر قرار شدن ثبات در قیمت کاغذ، راه و مسیر طولانی در پیش است، هر چند که ثبات نسبی در چند ماه اخیر، به این بازار بازگشته است.

به گزارش ایبنا، به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران (پاپنا)، محمدی دبیر اتحادیه صادرکننده های صنعت چاپ، از برگزاری سمینار یک روزه ی کسب و کار چاپ با رویکرد بازاریابی و مارکتینگ خبر داد. این سمینار هم زمان با روز ملی صادرات، در تاریخ بیست و نهم مهر ماه در اتاق بازرگانی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد با همکاری سازمان صمت و ارائه ی مدرک به شرکت کننده ها انجام می شود. شرح کامل خبر را در لینک زیر بیابید.