خروج

درباره تورنگ چاپ

مجتمع چاپ تورنگ به مدیریت حسینعلی هادی پور اوایل دهه هفتاد فعالیت خود را در زمینه چاپ، بسته بندی و تبلیغات آغاز نمود و در سال 1376 با شماره 1472 به ثبت رسمی رسید.

با توجه به افزایش نقش بسته بندی و چاپ در بازاریابی و میزان خرید مصرف کننده، شرکت تورنگ چاپ این افتخار را دارد که با 30 سال تجربه در این زمینه و با اتکا بر سه اصل مهم کیفیت، سرعت و مشتری مداری راه حل های جدیدی برای تقاضا های مشتریان ارائه دهد. شرکت تورنگ چاپ با تکیه بر اعتماد و رضایت مشتریان وفادار که سال ها است این مجموعه را برای خدمات چاپ و بسته بندی انتخاب می کنند، توانسته نام خود را به عنوان یکی از بزرگترین و موثرترین شرکت این صنعت به ثبت برساند.

اولویت اصلی مجموعه تورنگ چاپ پاسخ دادن به تقاضاهای منحصر به فرد هر مشتری با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن است به همین دلیل محصولات فروشگاه تورنگ شاپ تنوع زیادی دارند تا هر کسب و کار بر اساس بودجه و نیازهایش بهترین خدمات را دریافت کند.

اصل مشتری مداری و حفاظت از حقوق مشتری همیشه در راس عملکرد مجموعه ما قرار داشته است و امیدواریم همچنان با تلاش روزافزون سبب جلب رضایت بیشتر مشتریان و همکاران گرامی شویم.

 همچنین باید به این نکته اشاره شود که مجموعه تورنگ چاپ به عنوان یک تولیدی نظارت کامل بر تمام مراحل طراحی، چاپ و بسته بندی دارد و از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده می کند و به همین دلیل کیفیت کار و محصولات، تبدیل به وجه تمایز و برتری این مجموعه شده است.