خروج

کریسمس مبارک!


کریسمس مبارک!

با استیکرهای کریسمس، کارت تبریک  خود را جالب تر کرده و سال نو را زیباتر شروع کنید.

در این مطلب ساختن برچسب های تزئینی و رنگارنگ برای کریسمس آموزش داده می شود تا بتوانید به سادگی یک یادگاری زیبا و به یاد ماندنی به دوستان و خانواده خود بدهید.

در ابتدا نیاز به برنامه Adobe Illustrator دارید. بعد از نصب برنامه یک صفحه جدید با رزولوشن 300 و سایز 27.94*21.59 ایجاد کرده و با شکل های ساده شروع کنید.

برای ایجاد یک برچسب درخت کریسمس با رسم یک مثلث ساده سبز رنگ شروع کنید و همان را به صورت هم پوشانی که در شکل زیر نمایش داده شده است کپی کنید.

 

برای تنه ی درخت از مستطیل ساده قهوه ای رنگ زیر مثلث ها استفاده کنید. برای زیبایی طرح می توانید جزئیاتی مثل گرد کردن کناره های شکل اعمال کنید.
 
طراحی درخت کریسمس

 

برای اینکه طرح شما بیشتر شبیه درخت کریسمس واقعی شود چند دکور رنگی مثل دایره های رنگی و یا ستاره به آن اضافه کنید. برای هماهنگی کلی طرح می توانید ستاره ای که روی درختتان گذاشته اید را مثل کناره های درخت گرد کنید.

 

حالا طرح پایه شما آماده شده و می توانید بسته به نیاز خود هر تعدادی که می خواهید را در صفحه تکرار کنید.
 
طرح درخت کریسمس

 

برای مرحله چاپ استیکر خود نیاز به کاغذ مخصوص چاپ استیکر و پرینتر دارید. قبل چاپ تعداد زیاد از استیکرهای خود حتما یک نمونه تستی چاپ کنید تا از طرح خود مطمئن شوید.

بعد از چاپ استیکرهای کریسمس خود به وسیله یک قیچی مناسب آنها را با دقت دورگیری کنید.

در مجموع برای طراحی استیکرهای فانتزی نیاز به کپی برداری ندارید و می توانید هر طرحی که دوست دارید را اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

 

کریسمس مبارک، سال خوبی را برایتان آرزومندیم!
 
چاپ استیکر
 

جهت دانلود مقاله  روی لینک زیر کلیک کنید:
کریسمس مبارک.pdf


کلمات کلیدی : چاپ، چاپ فضای باز، چاپ استیکر، استیکر، برچسب


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 
   
 

برای این مقاله دیدگاه ثبت نشده است

مقاله بعدی

1398/02/28
نحوه طراحی یک رول آپ حرفه ای باید به چه صورت باشد؟ در این مطلب چند نکته در مورد طراحی رول آپ بیان می کنیم که با رعایت آنها می توانید رول آپ خاص و حرفه ای ارائه کنید...
1398/02/24
با استفاده از یک بنر تبلیغاتی جذاب می توانید در یک نگاه کلی توجه مخاطب را به خدمات و محصولات خود جلب کنید تا به سمت غرفه شرکت شما جذب شود و ...
1397/09/03
بنر یکی از ابزار تبلیغات در فضای باز است. شما باید با استفاده از بنر، قدرت بصری مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید تا بتواند برای چند لحظه به بنر شما خیره شود.