خروج

خلاقیت با گونی برنج


استفاده از مواد بازیافتی در حال حاضر در تمام کشور های دنیا به عنوان یک اصل استفاده می شود و تمام کشور های توسعه یافته و در حال توسعه در تلاش هستند تا به جای استفاده از مواد جدید، از مواد بازیافتی استفاده کنند تا هم هزینه کمتری داشته باشد و هم برای محیط زیست بهتر باشد. با استفاده از مواد بازیافتی می توان کارهای خلاقانه زیادی انجام داد که در این مطلب می خواهیم خلاقیت با گونی برنج را توضیح دهیم.

پس از این که از گونی برنج استفاده می کنید، به جای این که آن را دور بریزید، می توانید برای ساختن اشیای مختلف از آن ها استفاده کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با ایده های خلاقانه ای که می توان روی گونی برنج انجام داد، آشنا شوید.

خلاقیت روی گونی برنج

گونی برنج در واقع پارچه محکم و مقاومی ست که برای بسته بندی مواد غذایی مانند برنج، حبوبات، صیفی جات و... به کار می رود. گونی در گذشته از کنف ها بافته می شد و جنس آن با جنس چیزی که امروزه به عنوان گونی شناخته می شود تفاوت دارد. امروزه از موادی به نام پلی پروپیلن برای تولید کیسه های برنج استفاده می شود. در ادامه طرح های خلاقانه ای که می توان انجام داد را مشاهده می کنید.

می توانید برای تزیین کاغذ های کادو یا جعبه های کادویی از گونی استفاده کنید.

گونی برنج

می توانید برای طرح های روی کوسن یا بالشتک ها از گونی برنج استفاده کنید و طرح هایی خلق کنید که پیش از آن در هیچ مغازه ای وجود نداشته است.

گونی برنج

وقتی برای اشیای مختلف و تزیین آن از گونی استفاده می کنید، دیگر جنس آن به چشم نمی آید بلکه چیزی که مهم است، خلاقیتی ست که شما برای استفاده از گونی و بازیافت آن به خرج داده اید. طرح های زیبایی به وجود آورید و برای تزیین وسایل مختلف از آن استفاده کنید. مثلا می توانید برای در ورودی از حلقه تزیینی استفاده کنید.

 

کاردستی

گونی

 

می توانید با گونی برنج گل های کوچک و بزرک درست کنید و روی لوازم دکوری بچسبانید.

گونی برنج

می توانید دور گلدان های تان قرار دهید و آن ها را زیباتر کنید.

گونی

با استفاده از گونی و موادی که دیگر نیازی به آن ها ندارید، می توانید طرح های زیادی خلق کنید و محلی که در آن هستید را زیباتر کنید و برای زیباتر کردن آن نیازی به وسایل گران قیمت نخواهید داشت.

جهت دانلود فایل مقاله "خلاقیت با گونی برنج" روی لینک زیر کلیک کنید

کلمات کلیدی : گونی،گونی برنج،خلاقیت،هنر،خلاقیت با گونی،کاردستی


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 
   
 

برای این مقاله دیدگاه ثبت نشده است

مقاله بعدی

1398/03/04
گونه های اصلی برنج مربوط به بخش هایی از آسیا و آفریقا است، اما انواع مختلف برنج در سراسر دنیا وجود دارد که هر کدام ممکن است بسته به شرایط اقلیمی نیاز به کشت و مراقبت متفاوتی داشته باشند...
1398/01/22
حتما می دانید دانه های برنج مراحل مختلفی را طی می کنند تا به دانه سفید برنج که مورد مصرف شما قرار می گیرند تبدیل شوند اما...
1398/01/20
برای اینکه بتوانید حبوبات را برای مدت بیشتری نگهداری کنید لازم است آنها را با روش درست بسته بندی نموده و برخی نکات را برای بسته بندی حبوبات رعایت کنید...