خروج

بیست و پنجمین دوره از نمایشگاه چاپ و بسته بندی که از روز 22 تا 25 آذر در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، با همراهی شرکت های چاپ و بسته بندی در 4 روز ادامه خواهد داشت.
مجموعه تورنگ چاپ در این نمایشگاه با ارائه محصولات جدید در صنعت چاپ و بسته بندی و با تخفیف های ویژه نمایشگاه، میزبان حضور مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز خواهد بود.
غرفه تورنگ چاپ: محل دائمى نمايشگاه هاى بين المللى تهران: سالن 31B (میلاد) - غرفه 39 - شركت تورنگ چاپ
 ساعت 9 صبح الى 5 عصر


استفاده از برچسب یا استیکر ماشین باعث می شود تا ماشین از شکل و شمایل معمول خود فاصله بگیرد و برای بیننده جذابیت داشته باشد. طرح های خلاقانه روی ماشین حتی می تواند جنبه آگاهی یا هشدار دادن هم داشته باشد. برای مثال استفاده از استیکر های Baby On Board یا Mama In Car باعث می شود تا شما به ماشین های اطراف هشدار دهید که کودک یا خانم باردار در ماشین حضور دارند.
در همین راستا مجموعه تورنگ چاپ با کمک تیم طراحی خود توانسته است استیکرهای جذاب با رنگ بندی های زیبا را به صورت رایگان در اختیار در مشتریان خوش ذوق قرار دهد. این استیکر ها ضد آب هستند
همچنین شما می توانید طرح هایی که دوست دارید را به آدرس ایمیل تورنگ چاپ toorang.print@gmail.com  ارسال کنید و در صورت امکان طرح های شما نیز به صورت رایگان در فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ قرار خواهد گرفت.
برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید.

http://www.toorangprint.com/shop/home/getproduct/4102/استیکر-ماشین

به اطلاع همراهان گرامی می رساند که مجموعه تورنگ چاپ در آذر ماه برای رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات بیشتر، برای تمام فعالیت های مربوط به چاپ دیجیتال، 25 درصد تخفیف در نظر گرفته است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این تخفیف با ما تماس بگیرید.

امسال چهاردهمین دوره از نمایشگاه آگروفود در تیرماه 97 برگزار شد. این نمایشگاه که از روز 8 تا 11 تیرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده بود، با همراهی شرکت های تولید مواد غذایی و ماشین آلات مربوط به آن ها در 4 روز ادامه داشت.

مجموعه تورنگ چاپ نیز با حضور در این نمایشگاه محصولات فوم رنگ خود را در طرح و رنگ های متنوع عرضه کرد. با توجه به کیفیت مناسب، قیمت رقابتی و تخفیف ویژه نمایشگاه این محصولات با  استقبال صنعت تولید و مصرف کنندگان آن مواجه شد.

محصول فوم رنگ کاربرد متنوعی در صنایع بسته بندی محصولات (مانند: مواد غذایی، برنج و ...) دارد و با توجه به مقاومت و انعطاف پذیری بالا در اثر استفاده از پارچه های اسپان باند سوزنی، مورد توجه مشتریان قرار گرفته است .

کیسه های فوم رنگ تورنگ چاپ پس از گذر از تست مقاومت به دست مشتریان می رسد.


از زمان های قدیم فرش ایران بهترین و با کیفیت ترین نوع فرش در جهان بوده است بنابراین در نگهداری آن باید خیلی با دقت عمل کرد تا زیبایی آن حفظ شود و مدت بیشتری کارایی داشته باشد. شما می توانید با استفاده از ابزاری مانند کاور فرش در افزایش طول عمر فرش تان سهیم باشید اما کاورهای فرشی که امروزه وجود دارد، از نظر زیبایی و کیفیت در زمان حمل نقل شرایط مطلوبی ندارند و این مسئله منجر به عدم رضایت تولید کنندگان فرش و مشتریان نهایی شده است.

در همین راستا مجموعه تورنگ چاپ با راه اندازی خط تولید مدرن و به کارگیری دستگاه های تمام دیجیتال، اقدام به تولید کاورهای با کیفیت و مقاوم در زمان حمل نموده است. همچنین به خاطر امکان چاپ طرح روی این کاورها که برای اولین بار است در ایران انجام می شود، تحول شگرفی در تنوع این محصول اتفاق افتاده است. کاور فرش چاپ دار اولین بار توسط مجموعه تورنگ چاپ در دهمین نمایشگاه فرش سال 97 رونمایی و با استقبال تولید کنندگان فرش روبرو شد. جنس کاورهای تولید شده از اسپان باند سوزنی است و در مقابل باد و باران مقاومت کافی را دارا می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش از فرم تماس با ما اقدام فرمایید.

کاور فرش

کاور فرش