خروج

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا به نقل از پرینت فمیلی، سید عباس صالحی (وزیر فرهنگ)، در نشستی از مشکل و چالش هایی که وارد کننده های غیر حرفه ای کاغذ برای صنعت چاپ و نشر کشور داشتند، بحث به میان آورد و با اشاره به فراهم آوردن زمینه برای تسهیل صدور مجوز وارد کننده های کاغذ، از سر و سامان گرفتن سازوکار واردات کاغذ و البته صنعت چاپ در دو ماه آتی خبر داد. شرح کامل خبر را می توانید در لینک زیر بیابید. 

به گزارش ایسنا، سید حسن میرباقری، رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ، از تسهیل فرآیند واردات کاغذ و توزیع ارز خبر داد. وی یادآور شد که با هماهنگی های ایجاد شده میان این انجمن و وزارت صمت، روند توزیع ارز بهبود یافته و همین سبب کاهش پنجاه درصدی قیمت کاغذ گلاسه و .مقوا شده است که البته در آینده ای نزدیک (مهر ماه)، کاهش های دیگری در صنعت کاغذ را به دنبال خواهد داشت. برای دریافت متن کامل خبر بر لینک زیر کلیک کنید.
https://www.isna.ir/news/98050703473/احتمال-کاهش-قیمت-کاغذ-چاپ-و-تحریر-در-آینده-نزدیک

مجموعه ی تورنگ چاپ، فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه ی مسلمان های جهان، به ویژه مسلمان های ایران، تسلیت عرض می کند.
تورنگ چاپ، با بیش از بیست سال سابقه در صنعت سازه های چاپی، تبلیغاتی و مناسبتی. 

به گزارش ایبنا (خبرگزاری کتاب ایران)، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه ی جلسه ی کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از واردات 13 هزار تن کاغذ در دو ماه آتی و ایجاد آرامش و تعادل نسبی در بازار کاغذ خبر داد. 
وی ابزار امیدواری کرد که با این اقدام، بازار کاغذ به آرامش نسبی و تعادل دست یابد.
متن کامل خبر را در لینک زیر بیابید. 


به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، نشست تخصصی کارگروه لیبل اتحادیه ی صادرکننده های صنعت چاپ ایران، اوایل شهریور سال جاری برگزار شد . 
بررسی موانع و مشکل های فعال های صنعت چاپ لیبل
چالش های تامین مواد اولیه
بررسی فرصت های صادراتی
تحلیل و بازبینی قیمت تمام شده
و بررسی نیاز های آموزشی این صنعت، از محور های مورد بحث و گفت و گو در این نشست بودند .
شرح کامل خبر را در لینک زیر بیابید .