خروج

به گزارش ایبنا، به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران (پاپنا)، محمدی دبیر اتحادیه صادرکننده های صنعت چاپ، از برگزاری سمینار یک روزه ی کسب و کار چاپ با رویکرد بازاریابی و مارکتینگ خبر داد. این سمینار هم زمان با روز ملی صادرات، در تاریخ بیست و نهم مهر ماه در اتاق بازرگانی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد با همکاری سازمان صمت و ارائه ی مدرک به شرکت کننده ها انجام می شود. شرح کامل خبر را در لینک زیر بیابید.

به نقل از تی نیوز، پژوهش گر های استرالیایی، روشی جدید از چاپ هوشمند عرضه کرده اند که آینده ی منسوجات هوشمند را متحول و دگرگون خواهد ساخت.
طبق این روش، نسل جدید منسوجات هوشمند و ضد آب، با استفاده از چاپ لیزر و در چند دقیقه انجام می شود. این گروه پژوهش گر نشان داد که می توان در عرض سه دقیقه، پارچه ای هوشمند در اندازه ی 10 در 10 سانتی متر ایجاد کرد که ضد آب و قابل ارتجاع باشد و امکان ترکیب شدن با فناوری جذب انرژی را داشته باشد. شرح کامل خبر را در لینک زیر بیابید.

به گزارش خبرنگار رسالت در اصفهان، به نقل از تی نیوز، زهرا اسحاقیان از فعال های صنعت چاپ و بسته بندی استان اصفهان، از پتانسیل 300 میلیونی صنعت چاپ و بسته بندی در کشور های همسایه از جمله افغانستان، عراق و هند خبر داد و آینده ی صادرات در این صنعت را روشن دانست. وی در بخش دیگری از این گفت و گو، از بی اعتنایی تولید کننده ها نسبت به بسته بندی کالا انتقاد کرد و از لزوم پرداختن توجه بیشتر به این صنعت سخن گفت. شرح کامل این خبر را در لینک زیر بیابید.

https://tnews.ir/news/80a2140937493.html


به گزارش پاپنا (آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران)، بابک عابدین، رئیس اتحادیه ی صادرکننده های صنعت چاپ، از تعامل و همکاری نزدیک چاپخانه های ایران و چاپخانه های اربیل عراق خبر داد و از صادرات صنعت چاپ به این منطقه یاد کرد. اشاره به پتانسیل بالای صنعت چاپ ایران، حمایت دولت از صادرات صنعت چاپ و علاقه مندی چاپ خانه های عراق برای همکاری با ایران، از محور های این خبر هستند. شرح کامل خبر را در لینک زیر بیابید.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین، به نقل از تی نیوز، این روزها صنعت چاپ دوره ی خوبی را سپری نمی کند و عمده ی مشکلات، از ناحیه ی تامین مواد اولیه که خود وابسته به تامین اعتبار، ارز، واردات و دیگر فاکتور های مالی و اقتصادی است، ریشه می گیرند. 
صبح قزوین (به نقل از تی نیوز)، دو سال اخیر را پر چالش ترین سال های صنعت چاپ دانست که به تعطیلی خیلی از چاپ خانه ها منتهی شده است. گرانی مواد اولیه، کاغذ، مرکب و زینک، از جمله عامل هایی هستند که این صنعت را از پیشرفت باز داشته اند و میزان سفارش ها را به یک دهم سال های قبل کاهش داده اند.
متن کامل این خبر را در لینک زیر بیابید.
https://tnews.ir/news/3b90140555075.html?refc=15