خروج

به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، شرکت اشتال (Stahlfolder) که از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده ی دستگاه تاکن جهان به شمار می رود، به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس خود، به خریدار های دستگاه های تاکنی چهار و نیم ورقی، 25 هزار یورو تخفیف می دهد.

متن کامل خبر را در لینک زیر بیابید.

 

آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، به نقل از ایبنا، از گفت و گوی غلامرضا شجاع، مدیر عامل تعاونی لیتوگرافان و گله مندی های وی نسبت به بد عهدی های دولت در خصوص واردات زینک و عدم بازگشت سرمایه خبر داد. شجاع در این گفت و گو از کیفیت خوب زینک های وارداتی چین گفت و نسبت به پرداخت نشدن سرمایه ی وارد کننده ها، اظهار نگرانی کرد.
متن کامل این خبر را در لینک زیر بخوانید.

به نقل از پاپنا، مراسم بزرگداشت روز صنعت چاپ، در هفته ی نخست شهریور ماه برگزار می گردد. در این مراسم قرار است از تولید و صادرکننده های برتر صنعت چاپ و بسته بندی تقدیر شود. 
به دلیل هم زمان شدن یازدهم شهریور (روز صنعت چاپ) با ایام محرم، قرار است این مراسم در هفته ی نخست شهریور و به سردبیری محسن شمس برگزار شود. ادامه ی خبر را در لینک زیر بخوایند. 
http://www.papna.ir/print-news/4413-مراسم-بزرگداشت-روز-صنعت-چاپ-در-هفته-اول-شهریور.html

محمد کلاری، پیشکسوت صنعت چاپ ایران، روز گذشته دار فانی را وداع گفت. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت ایشان را تسلیت گفت و برای بازمانده ها از خدا درخواست صبر و بردباری کرد. تورنگ چاپ این رویداد غم انگیز را به خانواده ی آن مرحوم و جامعه ی چاپ کشور، تسلیت می گوید. 
برای دریافت متن کامل خبر بر لینک زیر کلیک کنید.

تا پیش از این گفته می شد کتاب نخواندن فقر فرهنگی و علمی جامعه را به دنبال خواهد داشت. امروز اما می بینیم که کاهش سرانه ی مطالعه، نه تنها فقر علمی و فرهنگی، که فقر مالی را نیز به دنبال آورده و سبب شده تا بازیگر های مهم صنعت چاپ در یکی از مهم ترین استان های کشور در زمینه ی چاپ کتاب، از کسادی بازار و برای پیش گیری از ضرر بیش تر، به چاپ بسته بندی کالا رو کنند.
ادامه خبر را در لینک زیر مطالعه فرمایید.